Kontakta oss!

Kontaktuppgifter


EkoMiljö & Mark i Stockholm AB
Löttingevägen 26
187 69 Täby
Tel/fax 08-622 66 75

​​​​​​​

​​​​​​​VD (samt ansvarig för Täby kommun)

Lars Gunnarson
Tel 0707 52 57 21
lars.gunnarson@ekomiljo.se

Ekonomichef

Ann Gunnarson
Tel 0704 07 46 30
ann.gunnarson@ekomiljo.se​​​​​

Administrationsansvarig

Hanna Gunnarson
hanna@ekomiljo.se


Ansvarsområden: Täby kommun, Danderyds kommun, offertförfrågningar, diverse

Arbetsledare

Johan Engdahl
Tel 0707 28 80 97
johan.engdahl@ekomiljo.se
​​​​​​​
Ansvarsområden: Kungsleden, Fastum (Brf Väduren, Brf Fältöversten), FastPartner, Fastigheter i
Norrtälje, Stiftelsen Isaak Hirschs Minne, Hemfosa mfl

Arbetsledare

Sasan Djabbarzadekan
Tel 0707 27 05 45
sasan@ekomiljo.se

Ansvarsområden: Brf Tibble, Kungsängen mfl

Arbetsledare

Thi Van Nguyen
Tel 0739 63 59 59
thi@ekomiljo.se

Ansvarsområde: Danderyds sjukhus

Arbetsledare

Claudia Menjivar
Tel 0735 71 70 65
claudia@ekomiljo.se
​​​​​​​
Ansvarsområden: Danderyds kommunfastigheter och Danderyd Park

Arbetsledare

Maria Engdahl
Tel 0704 44 39 76
maria.engdahl@ekomiljo.se
​​​​​​​
Ansvarsområden: Bostadsrättsföreningar i Danderyd, Brf Farmen